25 TNF / Imprezy / Koncerty / Kultowe Piosenki Filmowe - Gala Wręczenia Nagród 25 TNF

Kultowe Piosenki Filmowe - Gala Wręczenia Nagród 25 TNF

14 maja 2011 r. o godz. 20:00 zapraszamy na tarnowski Rynek na Galę Wręczenia Nagród 25 Jubileuszowej Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Wstęp wolny.

Galę uświetni, poza Laureatami 25 i wspaniałymi gośćmi Festiwalu, koncert zatytułowany KULTOWE PIOSENKI FILMOWE, których wysłuchamy w aranżacji Andrzeja Smolika (specjalnie na ten koncert!) z udziałem zespołu SMOLIK BIG BAND i wspaniałych solistów: Natalii Grosiak (Mikromusic), Renaty Przemyk, Macieja Maleńczuka, Tomka Makowieckiego (No!No!No!).

Andrzej Smolik - Tego Artysty nie trzeba specjalnie przedstawiać. Wystarczy wspomnieć, że jest niekwestionowaną gwiazdą wśród polskich producentów muzycznych, produkował utwory i płyty dla takich artystów jak: Krzysztof Krawczyk, Kasia Nosowska, Robert Gawliński, Maryla Rodowicz czy Maria Peszek. Natomiast przy swoich autorskich projektach współpracował m.in. z: Arturem Rojkiem, Noviką, Miką Urbaniak, Kasią Kurzawską i wieloma innymi młodymi wokalistami i muzykami. Jego albumy osiągają statusy "Złotych" i "Platynowych".

Smolik jest laureatem wielu nagród branżowych i cieszy się uznaniem zarówno krytyków jak i publiczności. Od premiery najnowszej płyty "Smlolik 4", czyli od listopada 2010 r. koncertuje w nowatorskim składzie, z bogatym instrumentarium. Nowe, zaskakujące aranżacje od transowo tanecznych po melancholijno ambientowe, a wszystko to w towarzystwie akustycznych brzmień i technologii retro. Starsze piosenki zyskały nowe formy, zaś znakomici wokaliści gwarantują pełen muzycznych wrażeń wieczór.

Koncert KULTOWE PIOSENKI FILMOWE składać się będzie z kompozycji m.in.: Henryka Warsa, Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza, Jerzego Darfel, Seweryna Krajewskiego, Krzysztofa Komedy, Włodzimierza Korcza, znanych z polskich filmów i seriali w nowoczesnej aranżacji Andrzeja Smolika.

 

Głównym Partnerem Gali Wręczenia Nagród są AZOTY TARNÓW

 

 

Więcej szczegółów wkrótce