25 TNF / Imprezy / Koncerty

Koncerty

KONCERTY MUZYKI FILMOWEJ - to propozycja programowa, która cieszy się wśród publiczności ogromnym zainteresowaniem. Na przestrzeni ostatnich kilku lat publiczność mogła przy okazji festiwalu uczestniczyć w wyjątkowych wydarzeniach muzycznych, do których niewątpliwie należały: Koncerty Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, Orkiestry Adama Sztaby, VooVoo, tria Krzysztofa Herdzina z Orkiestrą Kameralną, kompozycji Michała Lorenca w wykonaniu zespołu DesOrient, czy muzyka filmowa Krzysztofa Komedy w trzech aranżacjach: Andrzeja Jagodzińskiego, Milo Kurtisa i Marii Sadowskiej. Ponadto, tematy polskiej muzyki filmowej wykonała Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga pod dyrekcją Jana Walczyńskiego, zagrały zespoły Pulsaciones i Włodka Pawlika. Ze swoimi recitalami wystąpiły Ewa Błaszczyk i Maria Peszek.

W tym roku zapraszamy na koncerty Tomasza Stańko, Ani Dąbrowskiej, Smolika z udziałem Natalii Grosiak, Renaty Przemyk, Tomka Makowieckiego, Maćka Maleńczuka.

 

 

Tomasz Stańko - Inauguracja 25 TNF

25 Jubileuszowa Tarnowska Nagroda Filmowa rozpocznie się 7 maja 2011 r. w kinie Marzenie o godz. 11:30 pierwszą projekcją konkursową, których w tym dniu, ze względu na ilość filmów w konkursie Festiwalu, przedstawimy cztery.

Uroczysta Inauguracja odbędzie się w tym dniu w Teatrze im. Ludwika Solskiego o godz. 19:00, podczas której wręczona zostanie Nagroda za całokształt i wkład w polską kinematografię wybitnej aktorce - Danucie Szaflarskiej.

Ania Movie - Koncert Ani Dąbrowskiej

Wzorem lat ubiegłych, od 20 Tarnowskiej Nagrody Filmowej, zapraszamy na koncerty muzyki filmowej na tarnowskim Rynku. Jednym z elementów składowych tegorocznej edycji Festiwalu jest koncert Ani Dąbrowskiej z programem ANIA MOVIE.

Koncert odbędzie się 13 maja o 20:00 (północna pierzeja Rynku). Wstęp wolny.

Kultowe Piosenki Filmowe - Gala Wręczenia Nagród 25 TNF

14 maja 2011 r. o godz. 20:00 zapraszamy na tarnowski Rynek na Galę Wręczenia Nagród 25 Jubileuszowej Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Wstęp wolny.

Galę uświetni, poza Laureatami 25 i wspaniałymi gośćmi Festiwalu, koncert zatytułowany KULTOWE PIOSENKI FILMOWE, których wysłuchamy w aranżacji Andrzeja Smolika (specjalnie na ten koncert!) z udziałem zespołu SMOLIK BIG BAND i wspaniałych solistów: Natalii Grosiak (Mikromusic), Renaty Przemyk, Macieja Maleńczuka, Tomka Makowieckiego (No!No!No!).